AKTIVNÍ LÁTKY

Quicklift

QuickLift ™ je xantanový polymer na bázi glukózy (polysacharidů). Vyznačuje  se svou vysokou úrovní vázat vodu. Díky své síle povrchového napětí QuickLift vytváří neviditelnou mřížku vlhkosti. Tento rychle znatelný a trvalý vypínací efekt okamžitě vyhlazuje povrch pleti  a ihned „vyžehlí“  jemné vrásky a rýhy/linky. Připomíná přírodní ovocný „film“, tonizuje pokožku a dodává ji svěžest a vitalitu.

Mořský Rakytníkový olej

Plody rakytníku obsahují vysoké množství vitamínů (zejména vitamín C). Olej je bohatý na esenciální mastné kyseliny, jako je kyselina linolová, kyselina palmitová a beta-karoten. Rakytník ve formě oleje podporuje hojení ran.

  • Uklidňuje, hojí rány.

  • Udržuje pokožku jemnou a vláčnou.

  • Použití při ekzému (Atopickém ekzému)

  

Alge Durvillaea -řasy z Antarktidy

Tyto řasy patří k druhu hnědých řas. Ty se vyznačují  vysokým obsahem stopových prvků, minerálů, vitamínů a bílkovin.

  • Hydratace

  • Zvyšuje pružnost v rohové vrstvě

  • Stimulace matabolismu

Jojoba olej

Jojobový olej je vyroben ze stále zelených plodů jojoby, které jsou podobné olivám. Tyto rostliny rostou v suchých oblastech Kalifornie, Mexika a Arizony. Jojoba je tekutý vosk, který má teplotní odolnost do 300 °C a nikdy nežlukne. Používá se jako složka emulze. Pokožka se stává hedvábně jemnou a je chráněna proti negativním a škodlivým vlivům z okolí.

Skvalen

Skvalen je tekutý transparentní olej z oliv a pšeničných klíčků. Je úžasně příjemný na dotek. Vyhlazuje hrubou a popraskanou kůži. Vyznačuje se vysokou vstřebatelností.

Olej z hroznových jader

Hroznový olej je za studena lisovaný olej, který je vyroben ze semen vinných hroznů. Olej z hroznových jader je známý jako olej s neobvyklými antioxidačními účinky, který chrání buněčné membrány, díky jeho obsahu polyfenolů a tokoferolů. Obsahuje 90% nenasycených mastných kyselin a cca. 70% kyseliny linolové . Jiné účinné látky jsou vitamíny A, C a E. Dále minerální látky a stopové prvky.

Whisky extrakt

Tento extrakt se vyskytuje ve sladu během mletí. Enzymy, cukry, minerály a stopové prvky posilují imunitní systém pokožky. Předcházeí podráždění a bolestivosti a podporuje energetický metabolismus kůže.

 

 Cosmetine

Tento biopolymer se extrahuje z houby. Podílí se na redukci vrásek a zvýšení pružnosti pokožky. Tato složka má také vyhlazovací účinek a snižuje ztráty vlhkosti.